Yardım Konuları

Falbakar uygulaması ile sıkça sorulan soruları ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Sorunuza cevap bulamadıysanız sayfanın altındaki iletişim eposta adresinden bize ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Fal Yorumları

Nasıl kahve falı baktırabilirim?

Kahve falı baktırmak için kapattığınız fincan ve tabağının fotoğraflarını ve kişisel bilgilerinizi bize göndermeniz yeterli. Yorumlatmak istediğini yorumcuyu seçtikten sonra fincanın iki adet ve tabağın bir adet fotoğrafını yüklemeniz gerekiyor. Falınız hakkında merak ettiğiniz konuları seçtikten sonra kişisel bilgilerinizi girip ödemeyi yaparak falınızı bize gönderebilirsiniz.

Nasıl tarot falı baktırabilirim?

Tarot falı baktırmak için bir tarot açılımı seçerek kişisel bilgilerinizi bize göndermeniz yeterli. Yorumlatmak istediğini yorumcuyu seçtikten sonra merak ettiğiniz konuya dair bir açılım ve tarot kartlarınızı seçmeniz gerekiyor. Kişisel bilgilerinizi girip ödemeyi yaparak falınızı bize gönderebilirsiniz.

Fal baktırmak için neden kişisel bilgilerimi vermek zorundayım?

Falınızın size özel yorumlanabilmesi için hakkınızda birtakım kişisel bilgileri bilmemiz gerekiyor. İstediğiniz zaman uygulama ayarlarından kişisel bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Fal yorumumu kimler görebilir?

Fal yorumunuzu uygulama içerisinden paylaşmadığınız sürece sizden başkası göremez. Ancak paylaştığınız yorumlar paylaşım linki üzerinden giriş yapan herkes tarafından görülebilir.

Kişisel bilgilerimin gizliliği hakkında politikanız nedir?

Uygulama içerisinde fal baktırmak için gönderdiğiniz fotoğraflar ve fal yorumunuz halka açık olarak Falbakar sitesi üzerinde yayınlanabilir. Fal yorumunuzu paylaştığınızda görebileceğiniz site sayfası üzerindeki bilgiler, yüklediğiniz fotoğraflar, profil fotoğrafınız, adınız, yaşınız ve fal yorumunuzu içermektedir. Bu bilgiler haricinde medeni hal, detaylı doğum tarihi, iş durumu ve cinsiyet bilgileriniz saklı tutulmaktadır.

Fal baktırmak için telefonumun internete bağlı olması gerekiyor mu?

Falbakar uygulaması ile fal baktırabilmek için internete bağlı olmanız gerekiyor. Ama internet bağlantınızın bulunmadığı anlarda fincan fotoğraflarını telefonunuza kaydedip internete bağlı olduğunuz ilk anda Falbakar uygulaması ile gönderebilirsiniz. Bunun için fincan fotoğraflarını yüklerken telefonunuzun fotoğraf albümünden seçmeniz yeterli.

Daha önce çekmiş oldugum kahve fincanı fotoğraflarını fal baktırmak için kullanabilir miyim?

Evet, fincan resimlerini yüklerken telefonunuzun fotoğraf albümünden resimleri seçebilirsiniz.

Fal yorumumu arkadaşlarım ile paylaşabilir miyim?

Falınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak sizin elinizde. Falınızı okuduktan sonra ekranın altındaki 'PAYLAŞ' butonuna basarak Facebook üzerinde, WhatsApp veya Twitter ile veya eposta göndererek falınıza özel sayfayı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Ödeme Şekli

Kredi kartı bilgilerim güvende mi?

Tüm ödemeler Apple firmasına ait güvenli ödeme altyapısı ile yapılmaktadır. Girmiş olduğunuz tüm ödeme bilgileriniz Apple firması tarafından güvenli bir şekilde işlenmekte ve korunmaktadır. Falbakar uygulamasının bu bilgilere erişimi bulunmamaktadır.

Yorum bedelini cep telefonu hattım ile ödeyebilir miyim?

Tüm ödemeler Apple firmasına ait güvenli ödeme altyapısı ile yapılmaktadır. Ayrı bir ödeme yöntemimiz bulunmamaktadır.

Yorumcular

Yorumcuların profil fotoğrafları gerçek mi?

Yorumcuların profil fotoğrafları temsili fotoğraflardır. Yorumcularımın kimliklerinin gizliliği açısından takma isim ve temsili fotoğraf kullanmaktayız.

Neden tüm yorumculara soru soramıyorum?

Bazı yorumcularımız fal yorumlarken soru kabul etmemektedir. Bunun yerine falınızı gönderirken merak ettiğiniz konuları seçmenizi isteyebilirler. Falınızı seçtiğiniz konulara göre yorumlayarak size gönderirler.

Falım belirtilen sürede mi hazır olacak?

Falınızın belirtilen yorumlanma süresi yorumcuya ve yorum tipine bağlı olarak belirlenen tahmini bir süredir. Anlık yoğunluğa bağlı olarak değişim gösterebilir ve falınızın yorumlanması çok yoğun anlarda belirtilen süreyi geçebilir.

Destek

Teknik bir sorun yaşıyorum, nasıl yardım alabilirim?

Teknik sorunlarınız, düşünceleriniz ve bize iletmek istediğiniz herşey için [email protected] eposta adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Falbakar cebinizde
Uzman yorumcularımıza
her zaman ve her yerden kolayca
ulaşabilirsiniz.
NASIL ÇALIŞIYOR?     YARDIM KONULARI     KULLANIM KOŞULLARI     GİZLİLİK POLİTİKASI
Falbakar didiLabs'ın tescilli ticari markasıdır.
İzinsiz kullanılması yasaktır.
Her hakkı saklıdır. 2016, didiLabs